Nina Stachura

Miejsce o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie. Przede wszystkim jest czysto i schludnie na sali i w łazience. To często słaby punkt wielu nawet popularnych Fitness klubów – tu jest w 100% idealnie. Damska szatnia dobrze wyposażona ( suszarki, prostownica, waga), prysznice osobno zamykane, ZAWSZE CIEPŁA WODA O DOBRYM CIŚNIENIU ( a to ważne), wygodne szafki. Bardzo duży wybór zajęć grupowych sprawiają, że chce się spróbować gdyż są one niezwykłą formą treningu dla początkujących jak i zaawansowanych zawodników, pełen profesjonalizm, uprzejmość i nieustająca motywacja całej kadry sprawiają, że chce się tam wrócić po raz kolejny i kolejny:). Bardzo polecam myślę, że ta siłownia zadowoli nawet wymagających klientów.

Obiekt charakteryzuje bardzo duża ilość różnorodnego sprzętu, ciągle coś przybywa. Jest czysto i schludnie. Recepcja i trenerzy profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Duży parking co niejednokrotnie jest problemem – gdzie zaparkować auto? Duża powierzchnia treningowa, profesjonalny sprzęt. Duży wybór zajęć. Niezła sauna i strefa relaksu, gdzie przy muzyce masz możliwość zrelaksowania się po treningu. Lubię korzystać z tego obiektu.

Aleksandra Kloza – Gut

Zbigniew Starzec

Starosta miasta Oświęcim

GymForYou to doskonałe miejsce zarówno dla amatorów sportu jak i profesjonalistów. Bardzo dobrze wyposażone sale, doskonały sprzęt i certyfikowani trenerzy są gwarantem profesjonalizmu, z jakim właściciel i ekipa Klubu podchodzą do popularyzacji sportu i aktywnego trybu życia. Cieszę się, że cała społeczność GymForYou z wielką chęcią i aktywnością włącza się do wszystkich inicjatyw organizowanych przez Powiat Oświęcimski. Klub znany jest nie tylko mieszkańcom Ziemi Oświęcimskiej, którzy licznie korzystają z jego oferty, ale przyciąga również sportowców z poza naszego Powiatu. Życzyłbym sobie, że takich wspaniałych miejsc było więcej na mapie Powiatu Oświęcimskiego.

Naprawdę super miejsce. Świetna atmosfera, bardzo miłe i profesjonalne osoby z „obsługi”, mega czysto, schludnie, można zrobić wszystko, co potrzeba. Tylko jeden mały minusik – trochę ciasno. Ale tak poza tym to jeden z najlepszych klubów fitness w Oświęcimiu. Polecam

Kamil Szyjka

referencje_gymforyou_03_konrad_cupial

Konrad Cupiał

Wszystkim szczerze polecam miejsce jakim jest klub fitness GymForYou w Oświęcimiu. Wyposażony w najnowszy sprzęt zarówno w strefie maszyn jak i wolnych ciężarów pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymagającego treningu. W każdej chwili istnieje, możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanego trenera personalnego, bądź zapisania się na zajęcia fitness. Dla osób najbardziej aktywnych polecam grę w squasha. Ponadto do dyspozycji pozostaje sauna wraz ze strefą relaksu, gdzie można się doskonale odprężyć po treningu. Jest to miejsce do którego chętnie wracam ze względu na atmosferę, bardzo wysoki standard oraz wspaniałą obsługę. Jeszcze raz polecam!

Jestem mega pozytywnie zaskoczona nie tylko sprzętem ale zwłaszcza obsługą. Mam bardzo dużą nadwagę. Wstydziłam się przyjść na siłownię i pierwsze wrażenie było dla mnie bardzo ważne, a tu świetne podejście. Najlepsza siłownia! Super ludzie i trenerzy. Super atmosfera. Myślałam, że będzie to moje jednorazowe wejście i będę czuć się nieswojo. Zostałam miło przyjęta. Zostaję na dłużej!

najlepsza siłownia oświęcim - Marzena Szczepańska - Tureczek

Marzena Szczepańska – Tureczek

ODBIERZ ZAPROSZENIE
Pozostaw swoje dane, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby ustalić najbardziej dogodny termin spotkania.
Wszystkie pola wymagane.
imię i nazwisko
e-mail
telefon
WYŚLIJ FORMULARZ
ODBIERZ
ZAPROSZENIE
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE
CONTACT
US
YOUR
NAME
YOUR
EMAIL
YOUR
PHONE
YOUR
MESSAGE
SEND MESSAGE